کووید ۱۹

 COVID-19 از طرق مختلف بر افراد مختلف تأثیر می گذارد. بیشتر افراد آلوده به بیماری خفیف تا متوسط ​​مبتلا می شوند و بدون بستری شدن در بیمارستان بهبود می یابند.
علائم شایع: تب، سرفه خشک، خستگی
علائم کمتر شایع: درد ها، گلو درد، اسهال، ورم ملتحمه، سردرد، از دست دادن طعم یا بو، بثورات روی پوست ، یا تغییر رنگ انگشتان دست و پا
تا به امروز ، هیچ واکسن یا داروی خاصی برای COVID-19 وجود ندارد. روش های درمانی تحت بررسی است و از طریق آزمایشات بالینی مورد آزمایش قرار می گیرد.
اگر احساس بیماری کردید باید استراحت کنید ، مایعات زیادی بنوشید و غذای مقوی بخورید. در اتاق جدا از سایر اعضای خانواده بمانید و در صورت امکان از حمام اختصاصی استفاده کنید. سطوح مکرراً لمس شده را تمیز و ضد عفونی کنید.
احساس ناراحتی ، استرس یا گیجی در هنگام بحران طبیعی است.
درمان های پزشکی
اگر علائم خفیفی دارید و در غیر این صورت سالم هستید ، خود را منزوی کنید و برای مشاوره با ارائه دهنده پزشکی یا خط اطلاعات COVID-19 تماس بگیرید.

اگر تب ، سرفه و دشواری در تنفس دارید ، به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

آکادمی کنکور تهران برای دانش آموزانی که قادر به حضور در کلاس ها و مشاوره حضوری نیستند سامانه اختصاصی در نظر گرفته تا این عزیزان از کلاسها و جلسات مشاوره استفاده بهینه ببرند وهمچنین آکادمی اولین آموزشگاه علمی کشور مجهز به تونل ضدعفونی کننده می باشد.

آماده اید؟ بهترین رشته را انتخاب کنید؟

ما در اینجا هستیم تا با بهترین مشاوره، بهترین انتخاب را برای شما پیدا کنیم.